Zavolejte nám
+420 603 861 271

Ostatní stavební práce

provádíme

projektová dokumentace pro výstavbu rodinných domů
klempířské konstrukce
tesařské konstrukce
zednické běžné stavební práce
zednické obkladačské práce

Postup úspěšného jednání

Bezplatná poradenská činnost - osobně Vás navštívíme, prohlédneme Vaše stavení a prokonzultujeme Vaše přání v souladu s našimi dlouholetými zkušenostmi.
Bezplatné zpracování několika rozpočtů - provedeme výpočet finančního rozpočtu na materiál a provedení příslušných prací v několika verzích dle přání zákazníka.
Sepsání smlouvy - smlouva mimo ceny, která je pevná, obsahuje stručný popis prací, termín zahájení a ukončení prací, způsob platby.
Závěrečný úklid staveniště a odvoz sutin.
Předání stavby - předání stavby je provedeno podepsáním předávacího protokolu.
Záruky - při předání stavby, podepsáním záručního listu, poskytujeme zákazníkovi záruku na provedené práce. Záruční doba je závislá od typu provedené práce naším standardem jsou však záruky na 5 let.

společnost zajišťuje

Společnost zajišťuje individuální projekty rodinných domů, dále nabízí ve spolupráci s projekční firmou typizované projekty rodinných domů různých kategorií a velikostí. Rodinné domy jsou navrženy v klasické technologii dle přání zákazníka (POROTHERM, HEBEL, VELOX). Rozsah dodávky lze individuálně dohodnout od hrubé stavby, nebo na různém stupni dokončení podle přání klienta.

Společnost disponuje

Naše společnost disponuje vlastní prodejnou stavebních materiálů, zámečnickou dílnou a truhlárnou. Disponujeme také stavební mechanizací a dopravní technikou.
Mimo služeb které standardně poskytují firmy našeho typu, klademe velký důraz na kvalitu prováděných prací ( omítek, dlažeb, obkladů, klempířských a pokrývačských prvků ), ve kterých chceme zachovat nastolenou vysokou kvalitu.

Ukázka našich staveb

chevron-left
chevron-right

Kontakt

Název společnosti
STAVOS NECHANICE s.r.o.
Jednatel společnosti
Marek Souček (+420 603 861 271)
Jednatel společnosti
Luděk Souček (+420 603 861 300)
Ekonomické/obchodní oddělení
+420 732 689 782
Adresa společnosti
Palackého 70, 503 15 Nechanice
IČ: 274 82 391
DIČ: CZ27482391

Napište nám

© 2024 Stavos-nechanice.cz | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
cross